Armador Bilişim, toplu konut yönetimi alanında “kusursuz hizmet” esasına göre konumlanmıştır. Hedefi toplu konut alanlarında gereksinim duyulan hizmetlerin tamamını talebe göre ve profesyonel bir bakış açısıyla sunmaktır. Gücümüzün kaynağı alanında uzman kadromuz ve hizmet sunumunda kullandığımız yüksek teknolojidir. Hedefimiz konut ekonomisi yönetiminde yüksek verimliliği sağlayarak, ailelerin ve bireylerin mutluluğuna katkı sağlamaktır.

Armador Bilişim orta vadede toplu konut yönetimi alanında Türkiye’nin en güvenilir kuruluşlarından biri olmaya odaklanmıştır. Bu çerçevede, bir taraftan mevcut projelere destek vermeye konumlanırken, diğer taraftan ise yeni projeler üretecektir. Toplu konut ve ofis yönetimi konusunda sahip olduğu know how’ı en yüksek verimlilikte ve en ekonomik şartlarda sunan Positive Energy, konut yönetim alanında anahtar teslimi projeler de üretmektedir.

Armador Bilişim’in konut ekonomisi yönetimi alanındaki hizmet alanı esas itibarıyla Kat Mülkiyeti Kanunu ile birlikte alabildiğine yoğunlaşan ve girift bir hale gelen toplu yaşam alanları yönetimidir. Toplu konutlar, yüksek teknolojiye sahip akıllı binalar, plaza, rezidans, klasik apartman, site, iş ve alışveriş merkezleri, havaalanları, spor-kültür merkezleri yönetim ve hizmet kapsamındadır.

Armador Bilişim, hizmet sunumunda akademisyenlerden oluşan danışman kadrosuyla, koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çözümler sunar.