Müşterilerimizin BT altyapısında yeralan Kaftan ürünlerinin standartlara uygun biçimde uçtan uca çalıştırılmasını sağlamak, müşterilerimizde yer alan sistem, iletişim ve veri iletişim ağında bulunan ürünlerden oluşan BT alt yapısını Linux temelli yapılarla bir bütün olarak çalışır durumda bulundurmak ve sistemden en iyi performans ve raporlama değerlerini elde etmek amacıyla Armador tarafından sağlanan teknik destek hizmetleridir.Armador yazılım dünyasında yer alan birçok işletim sistemi ve yazılıma 7*24 sözleşmeli bakım destek hizmetleri vermektedir.

Emin ve Güvenli

Intel® vProTM işlemci teknolojisi sayesinde, hassas BIOS, işletim sistemi ve uygulama bilgileri bilgisayarların şifre korumalı, donanım tabanlı belleklerinde depolanarak, hacker, solucan ve virüs saldırılarına karşı direnme olanağı sağlar.

Uzaktan Kontrol

Intel® vProTM işlemci teknolojisi, işletim sistemi altında çalışan ve Yetkili BT personeline güç kaynağı olan herhangi bir bilgisayarı ağ üzerinde uzaktan besleme, ön yükleme ve sorun giderme olanağı veren, donanım tabanlı bir iletişim kanalı içerir. Kritik veriler korumalı bellekte kaldığı için, işletim sistemi hasarı veya sabit sürücü arızası olsa bile, bilgisayarlar BT tarafından uzaktan onarılabilir.

Daha kolay yönetim

Intel® vProTM işlemci teknolojisi, BT’ye, yamaları, sistem güncellemelerini ve kurulumları ağ üzerinden gönderme gücü veriyor. Gelişmiş çok görevlilik sayesinde, makinelerinin geri planında BT personeli çalışıyor olsa bile, kurumsal kullanıcılar masaüstü bilgisayarlarını kullanmaya devam edebiliyor.