Armador Bilişim

Hizmetlerimiz

Armador Bilişim A.Ş. 2004 yılından beri bilişim sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak her geçen gün hizmetlerine yenilerini eklemektedir.

Enerjimizle.com

Enerjimizle ağırlıklı olarak konutlarda ısı giderleri paylaşımı sağlamaktadır. İkinci kademede ise; site yönetim yazılımı ile entegre edilerek sistemden hem aidat takibi, hemde ısı giderleri takibi ve raporlaması yapan bir platformdur.

Siteye Git..

Konut Yönetim Sistemi

Armador Bilişim, toplu konut yönetimi alanında “kusursuz hizmet” esasına göre konumlanmıştır. Hedefi toplu konut alanlarında gereksinim duyulan hizmetlerin tamamını talebe göre ve profesyonel bir bakış açısıyla sunmaktır. Gücümüzün kaynağı alanında uzman kadromuz ve hizmet sunumunda kullandığımız yüksek teknolojidir. Hedefimiz konut ekonomisi yönetiminde yüksek verimliliği sağlayarak, ailelerin ve bireylerin mutluluğuna katkı sağlamaktır.

Devamını Oku...

Enerji İzleme ve Analizi

İşletmelerde elektrik sisteminin izlenmesi, genelde reaktif ceza kontrolü için yapılmaktadır. Kullandığımız elektrikte ölçülen parametreler işletme genelinde oluşabilecek bazı sorunları da bildirirler. Örneğin panonun iç sıcaklıkları gibi.

Devamını Oku...

Yazılım Geliştirme

Beacon, Medikal ve Energy-Marketing alanlarında yazılım ar-ge projeleri geliştirilmesi ve bu alanda faaliyet gösteren firmalara sunulan yazılımsal çözümlerdir.

Devamını Oku...

BT Danışmanlık

Danışmanlık hizmetleri mevcut bilgi işlem alt yapısının analizi ve yapılması gereken işlemlerin ortaya çıkarılmasının yanı sıra, oluşturulan risk planı ile gerekli teknolojik değişimlerin takip edilebilmesini sağlamaya yönelik hizmetlerden oluşmaktadır. Bu hizmetler belirli bir proje dahilinde veya bir hizmet paketinin içerisinde belirli peryodlar ile sağlanabilir.

Devamını Oku...

BT Dış Kaynak

Armador dış kaynak kullanımı hizmetlerinde kaliteli ürün ve hizmet ile müşteri odaklılık kavramları ana kriterlerdir. Müşterilerimiz kendi ürün ve hizmet kalitelerini arttırıcı, kendi müşterilerinin isteklerini ön plana alan iş stratejileri oluşturmakta ve hedefler koymaktadır. Armador müşterilerinin iş stratejilerine destek vermek, şirket içi ve dışı bölümlerle eşgüdümlü çalışmak için oluşturduğu hizmet modelinde beş ana alanda süreçlerini tanımlamıştır.

Devamını Oku...

Microsoft Sistem Destek

Günümüzde iş dünyasının değişen dinamikleri, artan uygulamalar ve veri boyutları, diğer yanda ise işinizdeki verimliliği arttırarak iş ortaklarınız ve müşterilerinize hızlı yanıt verme zorunluluğu. Bütün bu kavramların birleştiği nokta olan BT altyapınızın daha yüksek performanslı ve ölçeklenebilir olması şirketinizin başarısı için kritik bir unsur olarak ortaya çıkıyor.

Devamını Oku...

Linux Sistem Destek Hizmetleri

Sözleşmeli Linux Destek Hizmetleri, müşterilerimizin BT altyapısında yeralan Linux ürünlerinin standartlara uygun biçimde uçtan uca çalıştırılmasını sağlamak, müşterilerimizde yer alan sistem, iletişim ve veri iletişim ağında bulunan ürünlerden oluşan BT alt yapısını Linux temelli yapılarla bir bütün olarak çalışır durumda bulundurmak ve sistemden en iyi performans ve raporlama değerlerini elde etmek amacıyla Armador tarafından sağlanan teknik destek hizmetleridir.

Devamını Oku...

Kaftan Uzaktan yönetim Yazılımı

Intel® vProTM işlemci teknolojisi sayesinde, hassas BIOS, işletim sistemi ve uygulama bilgileri bilgisayarların şifre korumalı, donanım tabanlı belleklerinde depolanarak, hacker, solucan ve virüs saldırılarına karşı direnme olanağı sağlar.

Devamını Oku...

Online Sınav Sistemleri

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda online sınav sistemleri tasarlamak ve istenilen sınavları kolayca yapabilmek için özel programlar geliştirmek..

Devamını Oku...